Közlemény
A sajtóban megjelent tudósítások szerint Sólyom László volt köztársasági elnök látogatást tett azon a nemrég felújított II. János Pál pápa téren, amelyet a kerület polgármestere Kocsi Máté szerint teljesen tönkre tettek a bevándorlók, és együttérzését demonstrálta az illegális migránsokkal.
Történelmi Íjász Országos és Nemzeti Bajnokság
A Magyar Íjász Szövetség és Történelmi szakmai bizottsága tisztelettel meghív benneteket a Történelmi Íjász Országos Bajnokságra és a Magyar Nemzeti ...
