A kétnapos, CÖF-CÖKA-CET által rendezett, „Civilek a nemzetállamokért” című szimpóziumon a számos országból résztvevő, Európából érkezett szellemi honvédők megvitatták a „civilitika” – a népfelség tudománya diszciplína alapgondolatait.
A szimpózium végén egyhangúan nyilatkozatot fogadtak el.
Nyilatkozat:
A szimpózium résztvevői, alapos értékelés és megvitatás után megalapozottnak látják a demokrácia szellemiségét erősítő „civilitika” – a népfelség tudományának létrehozását.
A diszciplína folyamatos fejlesztésével lehetőség van alapot képezni arra, hogy a szellemi honvédelem erejével közvetlenül is képviselhessük sorskérdéseinket.
2018 tavaszán sorra kerülő alapító konferenciánkon létrehozzuk az Európai Civil Együttműködési Tanácsot (EuCET), amely reményeink szerint konstruktívan és hatékonyan, szimbiózisban a brüsszeli intézményrendszerrel, elősegíti és biztosítja Európa polgárainak részvételét a róluk szóló döntésekben.
CÖF-CÖKA-CET vezetősége és a szimpózium kerekasztalának résztvevői
Hálásan köszönöm a záró nyilatkozatban megfogalmazott gondolatokat, melynek minden szavával azonosulni tudok. Legyen végre BÉKE az alapító nemzetek által elképzelt és leírt független államok szövetségének erősítése erdekében egy erős Európa polgárainak részvételével.
A „Civilek a nemzetállamokért” című szimpóziumon a számos országból résztvevő, Európából érkezett szellemi honvédők megvitatták a „civilitika” – a népfelség tudománya diszciplína alapgondolatait.
A CIVILITIKA tudománya immár megszületett, s a korszak,melyben megszületett gyógyításra várt, de meg is találta lehetséges gyógyszerét.
Köszönettel: Miskolc, 2017. 11.23. ASY