Ifj. Lomnici Zoltán: Ha az Isten és a lengyelek velünk, akkor ki ellenünk? + VIDEÓ

Ifj. Lomnici Zoltán, a CÖF-CÖKA szóvivője és elnöki főtanácsadója a Békemenet indulása előtt percekkel adott miniinterjút a Civilek.info kamerájának. 

Az alkotmányjogász kiemelte, a legnagyobb eredmény, hogy   Csizmadia László elnök úr a lengyeleket visszahozta.

Úgy fogalmazott: tegnap a Bem téren láttuk, hogy mit jelent az, ha a lengyelek velünk vonulnak, ha Bem József szelleme velünk van, ha Isten velünk, ki ellenünk…

„De ezt kiegészíthetjük azzal, hogy ha az Isten, a lengyelek velünk, akkor ki ellenünk?”

www.facebook.com/reel/1257755379823871

Szerző
CÖKA

Szólj hozzá!

Kövessen minket a hírportálunkon és A közösségi médiában!