Csizmadia László: Magyarország magasra tartja a lámpást a béke érdekében + VIDEÓ

Csizmadia László, a CÖF-CÖKA kuratóriumi elnöke a Békemenet indulása előtt percekkel adott miniinterjút a Civilek.info kamerájának. 

A legfontosabb az, hogy a béke áll harcban a háborúval. És ezt kell mindenféleképpen Európának megüzennünk, hogy kijózanodjanak és lássák, hogy Magyarország magasra tartja a lámpást a béke érdekében.

Semmi másról nem beszélünk most, mint a fiainkat, lányainkat akarjuk megóvni attól, hogy háborúba kerüljenek – emelte ki.

www.facebook.com/reel/2131837247579741

Szerző
CÖKA

Szólj hozzá!

Kövessen minket a hírportálunkon és A közösségi médiában!