Kettős látás
Az egész fővárost beterítő kampányt indított hétfőn a Városháza, hogy felhívja a figyelmet: alapvető budapesti közszolgáltatások kerülhetnek bajba a kormányzat elvonásai miatt. Karácsonyék szerint a kabinet iparűzési adó-megfelezése nyomán hamarosan le fog gatyásodni Budapest.
A Jobbik inkább törölte kínos Facebook-posztját
„Orbán híveként” ábrázolt egy idős, dühös arckifejezésű hölgyet a Jobbik a párt Facebook-oldalán, akit még ráadásul egy képre tettek a „Trump-sámánként” elhíresült amerikai tüntetővel, aki részt vett a Capitolium „ostromában”.
Közlemény
Polgáraink szabadon dönthetnek, hogy elfogadják-e a koronavírus elleni védőoltást. A hírek szerint több gyártó oltóanyagából is válogathatunk. Az egyesült ellenzéki pártok többsége, túllépve az egészségügyi szaktudósok autentikus állásfoglalásán, arra biztat tisztán politikai érdekből, hogy az életeket mentő vakcinát ne használja fel a lakosság.
Bezzeg Európa ünnepel(t)
Azt olvasom a külföldi internetes oldalakon, hogy Európa alapvetően nyugodtan, csendben, rendben, a járvány elleni óvintézkedéseket betartva búcsúztatta 2020-at és köszöntötte az új évet. Hurrá!
Közlemény
A Civil Összefogás Közhasznú Alapítvány (CÖF-CÖKA) az általa képviselt civil szervezetek nevében támogatja a Munkástanácsok Országos Szövetsége, a Liga Szakszervezet és a Magyar Szakszervezeti Szövetség által tett közös javaslatot, hogy a minimálbér nettó összegének emelése érdekében az 1,5 százalékos Munkaerő Piaci Járulék eltörlésre kerüljön.
