Töltsük meg a templomot!

“❗️TÖLTSÜK MEG A TEMPLOMOT!??
2022. szeptember 9., péntek, 17 óra!

Belvárosi Nagyboldogasszony Főplébánia, Budapest V. kerület Március 15. tér 2.

Dr. Osztie Zoltán plébános úrral

Itt az őrület!
Az energiaválság!
A háború!
A szankciók!
A gyermekeink fejét módosítgatják az lmbtq-val!
És ráadásnak az aszály!

AHOL ELTŰNT A HIT,
ÉS A NEMZETI ÖNTUDAT,
OTT MEGJELENT A KÁOSZ!
És ahol megjelent a káosz, az a nép legyőzhetővé vált az erős hitűek által! ☝?

Lásd a “fejlett” nyugatot!

❗️
100 ember imája kevés lesz, hogy több milliárd ember észhez térjen! ❗️

Eljött az idő, hogy már nem elég, ha csak gondolatban vagyunk együtt! Meg kell tennünk a lépést is!
Úgy, ahogy a muszlimok elindultak az erős hitükkel Európába, nekünk el kell indulni az újra éledő hitünkkel a Templomainkba! ❗️??

❗️Őket a hitük vezérlik!
Mi a HITÜNKKEL tudjuk megállítani őket és a TÖBBI ŐRÜLETET!❗️

Bölcsességért, türelemért, kitartásért, hitünk erősödéséért, és természetesen mindenek előtt a BÉKÉÉRT FOHÁSZKODÓ SZENTMISE lesz 2022. szeptember 9-én, pénteken, 17 órakor a Belvárosi Nagyboldogasszony Főplébánián, a budapesti V. kerület Március 15. tér 2. szám alatt. ❣️??

Erzsébet híd lábánál, a pesti hídfőnél.

Minél több embernek szólunk, és minél többen leszünk jelen, annál jobban látja ISTEN, hogy milyen nagyon akarjuk a BÖLCSESSÉGET! Kell a bölcsesség, mert anélkül BÉKE sem lesz! ❤️??

Nagyon, nagyon, mert a háború hatásai már elértek minket! ??❤️

És ráadásul van olyan őrült, aki nyiltán vállalja, hogy ő bizony megnyomná azt a bizonyos ❗️piros❗️ gombot ?! ?

Most újra kérünk Istenünk, hogy utána megint HÁLÁT adhassunk! ???

Már tudjuk, bebizonyosodott, hogy Jézus szíve ragyog Magyarország népéért!❣️

És mivel úgy néz ki, jelen pillanatban nincs más ország a Föld kerekén, aki a BÉKE pártján állna, csak mi, Magyarok, határokon innen és túl, így majd mi kérjük Istent, minden nép nevében ???

Újra AJÁNDÉKOT KÉRÜNK Istenem! Ami nem csak rólunk és nekünk szól, hanem a világ minden népéért!

KÉRÜNK ISTENEM, HOZD EL NEKÜNK A BÖLCSESSÉGET, hogy eljöhessen a BÉKÉRE A MEGOLDÁS ❤️???

Látványosan össze kell fognunk, hogy erősek legyünk!

Minél többen leszünk, annál nagyobb az erőnk, és biztosabb a megmaradásunk! ?????

Isten már hozott sok Csodát a népünknek.
Most is szükségünk van egy nagy Csodára!

??????

Isten Áldásával :
Szilvia, a Perlaky családból”

Köszönöm, ha segítenek megtölteni Isten Házát:
Herdó Szilvia Ildikó

https://www.facebook.com/100890712247258/posts/pfbid0Zp6z97YCtWiF8hTysY82CqwfVPZ2L7osnLSDgvaBpSWMNXbo6efANNNYftw31wJMl/?d=n

Szerző
CÖKA

Szólj hozzá!

Kövessen minket a hírportálunkon és A közösségi médiában!