Köszönjük a civilek munkáját!

Február elseje a civilek napja. Tisztelettel köszönjük azt a rengeteg áldozatos munkát, melyet a több mint 62 ezer magyarországi civil szervezet végez.

Helyi közösségeket építenek többek között a polgárőrök, az önkéntes tűzoltók, civil szervezetek a természetvédelem, sport, kultúra, területén.

Számítunk, számíthatunk rájuk! Jó munkát kívánunk!

– mondta Heizler Norbert, a Civil Összefogás Fórum – Civil Összefogás Közhasznú Alapítvány operatív igazgatója a civilek napi köszöntésben.

www.facebook.com/reel/886671053966689

Szerző
CÖKA

Szólj hozzá!

Kövessen minket a hírportálunkon és A közösségi médiában!