Csizmadia László: A mi fegyverünk a béke!

A Békemenet üzenet Brüsszelnek, üzenet az európai, főként nyugat-európai országok felé: ha sok nyugat-európai országban ugyanennyien vonulnak utcára, akkor Ursula von der Leyen és Manfred Weber önként hagyja el a terepet – hangsúlyozta Csizmadia László, a CÖF-CÖKA elnöke a Civilek.infó-nak adott nyilatkozatában.

Videó: A mi fegyverünk a béke!

Csizmadia László: A mi fegyverünk a béke! – Civilek.info

Szerző
CÖKA

Szólj hozzá!

Kövessen minket a hírportálunkon és A közösségi médiában!