Civilek Podcast – Digitális deviancia (vendég: Máthé Zsuzsa)

Megtiszteltetésnek, de természetesnek is vette, hogy a Szent István Intézet igazgatójaként az országos lista helyével kínálta meg a Fidesz-KDNP pártszövetség. Ám nyolvannegyedikként egyáltalán nem készült országgyűlési képviselőnek. Aztán a nem várt választási eredmény a civil keresztényből is politizáló krisztuskövetőt varázsolt. Így lett a jogász-történész Máthé Zsuzsa a Tisztelt Ház képviselője, az önálló kereszténydemokrata frakció tagja, aki négygyermekes édesanyaként máris megkezdte harcát a fiatalokat fogva tartó digitális eszközrendszer mindent háttérbe szorító túlhatalma ellen.

Fontos vállalása az élet védelme, és az is, hogy a parlamenti többség szándékával szembeszegülve megvédje az Alaptörvényben is rögzített keresztény értékeket, amelyek ellen most nyílt támadásba kezdett a kormány és a mögötte álló – létszámában – alkotmányozó felhatalmazással rendelkező Tisza Párt.

A képviselő asszony döbbenten figyeli, hogy miközben gyermekeinket szeretnénk megóvni a képernyőfüggőség mákonyától, az új kormány – élén a miniszterelnökkel – a közösségi média diktatúráját erőlteti a választókra.

Civilek Podcast – Digitális deviancia (vendég: Máthé Zsuzsa) – Civilek.info

Podcast:
(887) Civilek Podcast – Digitális deviancia (vendég: Máthé Zsuzsa) – YouTube

Szerző
CÖKA

Szólj hozzá!

Kövessen minket a hírportálunkon és A közösségi médiában!