Civilek Podcast – Békecsúcs Budapesten (vendég: Csizmadia László)

Az elmúlt másfél évtized következetes patrióta politikájának és Orbán Viktor békepártiságának eredménye, hogy Budapest lehet a helyszíne az amerikai és az orosz elnök következő tárgyalásának – hangsúlyozta a Civilek Podcast adásában Csizmadia László.

A háborúpárti EU-s politikusok számára is lehetőség, hogy a nemzeti ünnepünkön vonuló Békemenet, valamint az újabb elnöki találkozó eltérítse őket birodalomépítő szándékaiktól – mondta a CÖF-CÖKA kuratóriumi elnöke.

Magyarország egyik legnagyobb civil szervezetének alapítója arról is beszélt, hogy a Békemenet is fokozhatja azt a figyelmet és várakozást, amellyel most a világ hazánk felé fordult.

Megtekinthető:
(363) Civilek Podcast – Békecsúcs Budapesten (vendég: Csizmadia László) – YouTube

Civilek Podcast – Békecsúcs Budapesten (vendég: Csizmadia László) – Civilek.info

Szerző
CÖKA

Szólj hozzá!

Kövessen minket a hírportálunkon és A közösségi médiában!