

Dr. Csizmadia László
Jogász
- a Nemzeti Együttműködési Alap (NEA) Tanácsának volt elnöke
- a Civil Összefogás Fórum (CÖF) alapítója és szóvivője
- a Civil Együttműködési Tanácskozás (CET) elnöke
- a Békemenet egyik szervezője
- a Szellemi Honvédelem mozgalom megalapítója
Folyamatosan jelennek meg publikációi Magyar Nemzetben, Magyar Hírlapban.
A Civil Etikai Kódex és a Magyar nemzetstratégia könyv társszerzője.
- augusztus 20-a alkalmából a Magyar Érdemrend lovagkeresztje (polgári tagozat) kitüntetésben részesült.
https://civilosszefogas.hu/kituntetes/

Dr. Fricz Tamás
Politológus
A Rendszerváltás Történetét Kutató Intézet és Archívum (RETÖRKI) tudományos főmunkatársa, a Magyar Idők című napilap külsős publicistája. A politikatudomány kandidátusa (PhD), 15 önálló kötet, mintegy száz tanulmány és több száz cikk szerzője, írásai magyar, angol, lengyel és német nyelven jelentek meg. 2012-ben ötödmagával megkapta a Polgári Magyarországért Díjat (mint a Békemenet egyik szervezője). Magyarország Köztársasági Elnöke 2013-ban a Magyar Érdemrend Tisztikeresztjével tüntette ki.


Heizler Norbert
CÖF-CÖKA országos koordinátor
norbert.heizler@
Keresse bátran a következő kérdésekben!
Civil misszió
https://civilosszefogas.hu/misszio/
Kistermelői közösségekkel kapcsolatos hírek
https://civilosszefogas.hu/kistermeloi-kozossegek-szervezese/
CÖF klubok
https://civilosszefogas.hu/cof-klubok/
Civil Együttműködési Tanácskozás (CET)
külhoni partnereink eseményeinek, programjainak honlapja

Dr. Bencze Izabella
Jogász
Nagyvállalatoknál főosztályvezető jogtanácsos, majd a rendszerváltozás után különböző minisztériumokban osztályvezető, főosztályvezető, kodifikátor, öt évig -1998-2003- az ország legnagyobb állami vagyont kezelő szervezetének, a Kincstári Vagyoni Igazgatóságnak a vezérigazgató-helyettese volt. Ebben az időszakban több állami nagyvállalat igazgatósági, illetve felügyelő-bizottsági tagja. A szovjet csapatkivonások gazdasági háttértárgyalásainak vezető jogásza. 2010 óta töltötte be a magyar közszolgálati médiumok (rádió-adók, televíziós csatornák, távirati iroda) tulajdonosi testületének, a Közszolgálati Közalapítványnak a parlament által 2/3-os többséggel választott kurátora tisztséget.
Számos, a nemzeti vagyonnal kapcsolatos szakkönyv, tanulmány szerzője. 2007 után számtalan publikációja, televízió-rádió felvétele, saját televízió-műsora foglalkozott a magyar nemzeti vagyon védelmével, a magyar privatizáció visszaéléseivel. Munkásságáról „Haza(ki)árulás” címmel könyv is megjelent. Több nagyformátumú dokumentumfilm szereplője, melyek közül legismertebb a „Háború a nemzet ellen” című, Jelenczki István által készített 8 órás film. „Magyarország kifosztása” című előadása igen népszerű a világhálón.
Alapító tagja volt a nemzeti értékeket képviselő Civil Összefogás Fórumnak. Kurátorrá történő megválasztását követően – a média-törvény rendelkezései miatt – csak korlátozott mértékben publikált, adott elő, vagy szerepelt médiumokban. Azonban több alkalommal résztvevője volt a magyar rendszerváltozás kérdéseit feldolgozó, Rákay Philip által készített televízió sorozatnak, a Szabadság tér ’89-nek, és publikált a Magyar Idők, majd Magyar Hírlap és Magyar Nemzet napilapokban. Témái már nem csupán a nemzeti vagyonnal foglalkoztak, hanem a rendszerváltás kérdéseivel, a migráció és a multikulturalizmus veszélyeivel, és a „magyarnak maradni” nyomasztó, de gyönyörűséges feladataival is.
2019-ben a Magyar Érdemrend tisztikeresztje polgári tagozat kitüntetésben részesült.

Schulek Ágoston
Támogassa alapítványunkat!
Kétféleképpen tudja munkánkat segíteni:
Ajánlja fel adója 1%-át
Adószám: 18003534-2-41
Letölthető nyilatkozat
Civil Összefogás Közhasznú Alapítvány bankszámlaszáma:
Unicredit Bank
10918001-00000064-35950004
Köszönjük támogatását!
CÖF TV
További videók a CÖF TV oldalon. Kattintson ide.
CÖKA 2022-es mérleg
Itt megtekinthető.
CÖKA 2018-as mérleg Itt megtekinthető.
CÖKA 2017-es mérleg ITT megtekinthető